Reclame Gratuite

Reclame Gratuite

Aici iti poti face reclama la site, forum, blog!

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Nervi de toamna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Pzzike

Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 24
Localizare : in camera cu o mana pe carte si alta pe taste

MesajSubiect: Nervi de toamna   Dum Oct 23, 2011 8:45 am

Ca un oraş într-un judeţ. Ca un judeţ într-o ţară. Ca o ţară pe un continent şi ca un continent pe Glob. Acest blog reprezintă un colţişor pe care eu am decis să-l decorez cu părerile mele despre cărţi, adică am să postez recenzii ale cărţilor citite de mine, informaţii despre o carte ce mi-o doresc sau mi-a atras atenţia, oferte de la edituri şi alte surprize. Merg pe ideea că într-o lume haotică precum cea din zilele noastre avem nevoie de câteva minute cu o carte în mână pentru a ne limpezi mintea, pentru a continua să visăm deşi grijile sau stresul ne mănâncă timpul şi cheful. <-Aceasta este descrierea care o gasiti pe blog, in cadrul paginii "Despre blog".

Stiu cate bloguri cu si despre carti sunt pe net, cunosc si eu destule si urmaresc. Nu e ceva nemaipomenit, dar incerc sa creez un loc micut care sa-mi poarte amprenta si unde care cei ce citesc pot gasi o parere sincera, niste vorbe spuse ca unui prieten. Nu incerc sa par o fire profesionala in recenzii, un critic pentru ca nu sunt. Daca vrei sa vezi la ce m-am gandit eu si ce e blogul asta poti intra sa vezi, nu dureaza mult.

Have a good day!

Pzzike

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://nervidetoamna.blogspot.com/
Vanilla Joy
Admin

Data de inscriere : 22/10/2011

MesajSubiect: Re: Nervi de toamna   Dum Oct 23, 2011 8:49 am

Imi place foarte mult felul in care scrii. Se vede ca iti place sa citesti si chiar ma bucur sa vad tineri cu astfel de pasiuni.
Succes ! Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://allsites.hitforum.ro

Nervi de toamna
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Reclame Gratuite :: Forumuri/Siteuri/Bloguri :: Literatura-
Mergi direct la: